Milí zákazníci, vaše zásilky odesíláme vždy pouze v pondělí a ve středu. Doručení proto v některých případech může trvat až týden. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
17 hodnocení

Třený česnek

Český třený česnek z Podkrkonoší. Náš třený česnek Vám umožní rychlou přípravu oblíbených jídel a bude vám po ruce v kuchyni k dispozici až 12 měsíců. Vařte bez časově náročného loupání a špinavých rukou.

Vyprodáno
Značka: GMBros
149 Kč
Kategorie: Třený česnek
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.15 kg

Náš třený česnek pochází z malého rodinného hospodářství nedaleko Dvora Králové nad Labem. Staráme se nyní o 2 hektary ozimého paličáku. K výrobě loupaného a třeného česneku nás motivovalo to, dostat do našich restaurací, jídelen a především na Váš stůl, co nejvíce českého kvalitního česneku.

Na našem trhu se prodávají česnekové pasty, které obsahují až 10 % soli. Pokud česnek používáte při vaření až na závěr, aby neztratil svoji ostrost a blahodárné účinky, většinou si touto pastou Váš oblíbený pokrm přesolíte a ostrý, jako čerstvě utřený česnek, který Vám zouvá boty, nebude. V naší skleničce sůl nenajdete, za to obsahuje kapku bodlákového oleje. Ten je za studena lisovaný ze semen světlice barvířské a používá se ve studené kuchyni a do hotových teplých pokrmů. Pro svůj vysoký obsah vícenásobně nenasycených mastných kyselin patří k velmi kvalitním jedlým olejům a zároveň je významným zdrojem vitaminu E. Česnek si tak uchovává svoji chuť a barvu, jako právě utřený.

Složení: Třený česnek 150g - bez soli. Složení: 90% česnek odrůda Havran/Dukát, 10% bodlákový olej (světlice barvířská).

 

Uchovávejte v temnu a chladu od 2°C do 6°C!!!

Zpět do obchodu